Wynajem auta w Krakowie
rosnący popyt na usługę

Kraków to miejsce niezwykle atrakcyjne pod względem turystycznym i kulturalnym. Przez cały rok odbywają się tu różnego rodzaju imprezy, festiwale muzyczne, filmowe, literackie, a także wydarzenia sportowe, przyciągające rzesze gości z całego świata. Liczba odwiedzających stale rośnie, a goście na długo pozostają pod wrażeniem miasta – jego energii, niezbywalnego uroku, zabytków, śladów historii. Z związku z tym rośnie także zapotrzebowanie na usługi związane z wynajmem samochodów w Krakowie.

Wynajem busów 9 osobowych w Krakowie

Wynajem auta to świetny sposób na szybkie poruszanie się po mieście i całym regionie Małopolski. Dysponując 9 osobowym busem, możesz wybrać się na rodzinną wycieczkę do Lasu Wolskiego, Tyńca, Wieliczki, Oświęcimia, a nawet Zakopanego. Zależnie od potrzeb możesz skorzystać z oferty wynajmu długoterminowego lub krótkoterminowego. Niezależnie czy jest to Twoja pierwsza, czy kolejna już wizyta w Krakowie – na pewno będzie niezapomniana, a wynajęty samochód to gwarancja niezależności i swobody. Jeśli nie wiesz, co zrobić po wyjściu z samolotu w Balicach, to dobrze trafiłeś!

W tym miejscu chcemy informować o aktualnych wydarzeniach oraz organizowanych w mieście imprezach i festiwalach. Jesteśmy przekonani, że nigdy nie zabraknie powodów i okazji do odwiedzenia dawnego grodu Kraka. Zapraszamy do śledzenia działu Aktualności na bieżąco i skorzystania z naszej usługi – wynajem samochodów w Krakowie! Nasza wypożyczalnia samochodów w Krakowie Balicach pozostaje do Twojej dyspozycji!


Światowe Dni Młodzieży 2016

Wynajem auta w Krakowie na Światowe Dni Młodzieży
Trwają przygotowania do odbywających się w dniach 26-31 lipca w Krakowie Światowych Dni Młodzieży. Stolica Małopolski będzie gościć pielgrzymów z całego świata. To wyjątkowa okazja, by zwiedzić największe atrakcje turystyczne oraz poczuć niezwykłą atmosferę miasta na własnej skórze … czytaj więcej